O Mnie

Żaneta Hejne

księgowa, Prezes H&Z Sp.z o.o. S.K. , mentor, coach biznesowy

Jestem żoną, mamą, córką, siostrą, przyjaciółką, koleżanką, bizneswoman, księgową kobietą przedsiębiorczą autorką książki, aktywistką. Chcę zostawić po sobie po prostu coś, ale nade wszystko  kocham ludzi i moje życie, które samodzielnie projektuję.

Jestem absolwentką  Uniwersytetu Gdańskiego kierunki: Prawo i Administracja, Prawo podatkowe, Rachunkowość.  Posiadam certyfikat księgowy wydany przez Ministerstwo Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia Ksiąg rachunkowych. Ukończyłam również kierunek MSR/MSSF w Sprawozdawczości Finansowej Spółce, oraz Coaching w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie.

Każdy dzień rozpoczynam od uśmiechu nastawiając się, że to kolejny dzień pełen ekscytacji i pozytywnych wyzwań. Moje życie to jeden wielki koncept, pt. dobre i szczęśliwe życie.   

Nie jestem typem romantycznej kobiety, która kocha niespodzianki, wybieram  dobrze zaplanowany rozkład dnia. Opanowałam sztukę organizowania siebie i dlatego z radością poświęcam czas  zrównoważonemu stylowi życia, jak również z takim samym poświęceniem oddaje się pracy i pomaganiu innym. Wypracowałam dla siebie odpowiedni styl życia i pracy, gdzie odnajduje miejsce na swoją samotnię i realizację własnych marzeń.  Mam bardzo dużą samodyscyplinę, staram się dbać  o każdy obszar swojego życia. Dobrostan umysłowy i fizyczny, duchowy.

W wieku 19 lat dokładnie wiedziałam co chcę w życiu robić, pokochałam księgowość i do dzisiaj jest to po rodzinie moja największa pasją. Przez 11 lat kariery zawodowej w biurach rachunkowych, w Hotelu Radisson Blu, W firmie Allcon Investment, czy w Grupie Nokaut, zdobyłam różnorodne doświadczenia, które następnie przekuły się na moje kolejne wybory.

Jako 27 latka wraz z grupą doradców wprowadzałam spółkę Nokaut.pl na giełdę papierów wartościowych i z całym zespołem, pojawiłam się na Warszawskim parkiecie w dniu debiutu. Od 2014 roku prowadzę własną Kancelarię Usług księgowych Hejne, gdzie wraz z 16 osobowym zespołem obsługujemy blisko 300 podmiotów w tym: spółki notowane na GPW, grupy spółek z kapitałem zagranicznym raportującym do Indii.

Stawiam na maksymalny profesjonalizm, w dobie rozwoju nowej technologii i cyfryzacji. Edukuję każdego przedsiębiorcę, daję mu niezbędną wiedzę finansowo podatkową do ciągłego wzrostu biznesowego. O przewadze marki Kancelaria Usług Księgowych Hejne decyduje standaryzacja usług, zastosowanie nowej technologii w przetwarzaniu danych i w obsłudze, szybkość zdobywania i przetwarzania informacji o zmieniających się przepisach, oraz skuteczne dotarcie z tą informacją do przedsiębiorcy. Na sukces mojej firmy składa się wiele czynników między innymi Inwestowanie w zdobywanie specjalistycznej wiedzy pracowników w profesjonalnych szkoleniach i kursach.

Zapraszam Ciebie do mojego świata.

Żaneta Hejne